Sık Sorulan Sorular

Rezervasyon yapmak için, sitemizde bulunan rezervasyon barlarını kullanabilirsiniz. Öncelikle gitmek istediğiniz bölge veya oteli seçip, ardından tarih, kişi ve oda seçeneklerini belirleyip, ‘Rezervasyon Ara’ düğmesine basmanız gerekmektedir. Arama sonuçlarınıza göre karşınıza çıkacak olan otel veya oda tiplerinden herhangi birine karar verdikten sonra, ‘Rezervasyon Oluştur’ butonuna basmanız yeterlidir. Bu sayede konaklayacak kişi bilgilerini girebileceğiniz alana yönlendirileceksiniz. Dilerseniz sitemizde bulunan ‘Sizi Arayalım’ formlarını da kullanabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra, tatil danışmanı arkadaşlarımız sizleri arayarak, en uygun fiyatlarla tercihiniz olan tesis için rezervasyonunuzu oluşturmanıza yardımcı olacaklardır.
Tüm değişiklik işlemlerinizi çağrı merkezi numaramızı 08505333030 arayarak, tatil danışmanınıza iletebilirsiniz. Tatil danışmanınız, talepleriniz doğrultusunda tesislerimizin uygunluk durumlarını kontrol edip, sizlere yardımcı olacaklardır.
Rezervasyon iptal isteğinizi, 08505333030 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bizlere iletebilirsiniz.
Faturanız, tesis çıkış tarihinden itibaren 7 (yedi) iş günü içerisinde bizlere iletmiş olduğunuz e-posta ve fatura adresine gönderilmektedir.

Sign In